Prekių grąžinimas

Jeigu Jums netiko įsigytų prekių modelis, spalva, dydis ar kita, Jūs galite jas grąžinti per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo dienos. Netikusias prekes nemokamai pakeisime į kitas prekes arba grąžinsime už prekes sumokėtus pinigus. Prekės gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų Taisyklėse nurodytą terminą.
Norėdami grąžinti prekes rašykite el. paštu: info@brandsonline.ltGrąžinant prekes būtina pateikti prekių įsigijimo dokumentus.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:- Prekės nebuvo naudojamos (dėvimos, avimos ir pan.).- Prekės nebuvo sugadintos.- Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.- Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir kt.).- Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikė savo prekinę išvaizdą. Dėmesio! Apatiniai rūbai (liemenėlės, kelnaitės, naktiniai)nėra grąžinami arba keičiami.

Pinigų grąžinimo ir prekių keitimo procedūra: Norint grąžinti prekes, jums reikia užpildyti paprastą prekės grąžinimo formą, kurią jums atsiųsime el.paštu. Netikusias prekes grąžinkite bet kokiu jums patogiu būdu(Paštu, kurjeriu ar paštomatu).Jūsų gražinamos prekės yra pristatomos į sandėlį, kur įvertinama, ar prekės buvo grąžintos laikantis aukščiau nurodytų sąlygų.

Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekę/-ės grąžinama ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Prekės pristatymo išlaidos negrąžinamos, jei Pirkėjas pasirinko kitą negu Pardavėjas siūlė pigiausią prekės pristatymo būdą. Keitimo atveju dėl pakartotino prekių pristatymo arba atsiėmimo yra tariamasi individualiai el. paštu arba telefonu. Prekių keitimo į kitą dydį, spalvą arba modelį atveju pakartotinas pristatymas yra nemokamas. Jeigu keičiamų prekių kainos skiriasi, susidaręs skirtumas yra grąžinamas klientui arba turi būti primokėtas.

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis telefonu:8 63763737